Dieta-System poradnia dietetyczna

Vouchery Dieta System

Zachęcamy  Cię do zakupu voucherów oferowanych przez Poradnię Dietetyczną Dieta System. Zyskasz cenną możliwość spotkania się i porozmawiania z dyplomowanym dietetykiem klinicznym mgr Joanną Zimną, która fachowo zajmie się Twoim problemem. Doradzi, pokaże możliwości, wesprze w trudnych chwilach diety. Kup voucher dla siebie bądź dla bliskiej Ci osoby. To doskonały prezent urodzinowy, imieninowy, na święta, ale i na każdą inną okazję. Uniwersalny i ponadczasowy. Bo o zdrowie trzeba dbać na każdym etapie swojego życia. Z nami będzie to łatwe, przyjemne i co ważne – efektywne.

Karta podarunkowa na usługi dietetyczne to najlepszy sposób, aby wyrazić swoją troskę o bliską osobę i pokazać, jak bardzo zależy nam na jej zdrowiu.

💡 Voucher do naszej poradni żywieniowej może być także wspaniałym, uniwersalnym prezentem dla bliskiej Ci osoby, która chce zadbać o siebie – swoje zdrowie, rozpocząć racjonalne odżywianie się na co dzień, a także zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia codziennej diety, bądź trwale pozbyć się „kilogramów na plusie”. To pierwszy krok do osiągnięcia upragnionego celu, zmieniającego dalsze życie.

Jak to działa?

  1. Wybierz wersję vouchera i kliknij przycisk "Zapłać"
  2. Uzupełnij krótki formularz na stronie sklepu.
  3. Opłać zamówienie. Dostępne metody płatności: BLIK, karta, Przelewy24.
  4. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz voucher na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia – w formacie PDF, załączony do wiadomości.

∗ Voucher dostępny jest w wersji elektronicznej. (Jeśli chcesz zamówić wersję drukowaną, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - kontakt).

Kup Voucher